Dumtraukiai pirtims

Dūmtraukių sistema, skirta šalinti degimo produktus iš pirties krosnelių natūralia trauka. Mūsų gaminami nerūdijančio plieno dūmtraukiai atitinka ES ir Lietuvos standartus ir pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Dūmtraukiai gaminami iš 0,8 mm nerūdijančio plieno, o dvisieniai dūmtraukio elementai turi 50mm izoliacijos sluoksnį, kuris padeda užtikrinti pirties saugumą net ir prie aukščiausios temperatūros.

Siūlome standartinį dūmtraukio paketą, kurio Jums prireiks montuojant dūmtraukį standartinėje lauko pirtyje. Komplektai gali būti 115mm ir 130 mm diametro, nerūdijančio plieno arba juodos matinės spalvos.

Saugus atstumas iki degių medžiagų (priekis x šonai x aukštis)

Kuras

Kietasis

Darbinė temperatūra

≤ 600 °C

Plienas

Vidinis vamzdis: nerūdijantis plienas EN 1.4307
Išorinis vamzdis: nerūdijantis plienas EN 1.4307 arba dažytas plienas

Sienelės storis

0,8 mm

Slėgio klasė

N1 – natūrali trauka

Izoliacija

Mineralinė vata, storis – 50 mm

Atsparumas suodžių užsidegimui

G – atspari sistema

Atstumas iki degiųjų medžiagų

≥ 1001 mm (designation 4)

Atsparumas kondensatui

D – tinka eksploatuoti sausomis sąlygomis

Sertifikatai

1397-CPR-0558

Sistemos žymėjimas

EN 1856-1 T600-N1-D-Vm-L20080-G100 (4)

ATSISIUNTIMAI

Instrukcija

Sertifikatas

1 Faktiniai leistini minimalūs atstumai iki degiųjų medžiagų nuo dūmtraukio išorinio paviršiaus turi būti nustatomi atsižvelgiant į gaminio žymėjime bei nacionaliniuose teisės aktuose nurodytus atstumus. Jei teisės aktuose ir gaminio žymėjime minėti atstumai skiriasi, tada reikia vadovautis didesniu leistinu atstumu iki degiųjų medžiagų. Leistini minimalūs atstumai iki degiųjų medžiagų (mm) nustatyti bandant d 200 mm vidinio skersmens šios sistemos dūmtraukius. Atstumai iki degiųjų medžiagų didesniems negu išbandyti dūmtraukiams apskaičiuojami bandymais nustatytą atstumą padauginus iš šių koeficientų: kai d 201-300 mm, koeficientas 1, d 301-450 mm – 1,5, d 451-600 mm – 2, daugiau kaip d 601 mm – 4.

Daugiau siūlomų produktų

Turite klausimų apie
siūlomas prekes?

Mes pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimu. Susisiekite su mumis

Norite sužinoti daugiau?

Mes pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Užpildykite formą ir mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.